Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | ARC MUSIC EUCD2745 |
| EAN | 5019396274525 |
| Release Date | August 25, 2017 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,828
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | ARC MUSIC EUCD2745 |
| EAN | 5019396274525 |
| Release Date | August 25, 2017 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.