Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ROOTSY MUSIC CDROOTSY149 |
| EAN | 7350050361013 |
| Release Date | June 13, 2014 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,205
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ROOTSY MUSIC CDROOTSY149 |
| EAN | 7350050361013 |
| Release Date | June 13, 2014 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.