Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SI / RELAPSE 78167671602 |
| EAN | 0781676716029 |
| Release Date | November 21, 2011 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 141 × 9 mm · 117 g |
| Weight | 117 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,224
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SI / RELAPSE 78167671602 |
| EAN | 0781676716029 |
| Release Date | November 21, 2011 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 141 × 9 mm · 117 g |
| Weight | 117 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.