Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Relapse Records RPE767064.2 |
| EAN | 0781676706426 |
| Release Date | November 10, 2009 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 141 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺798
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Relapse Records RPE767064.2 |
| EAN | 0781676706426 |
| Release Date | November 10, 2009 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 141 × 6 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.